Brad Pitt’ten emeklilik sorularına karşılık: “Beş yıllık planlar yapan bir adam olmadım”

Posted by

Son sineması Suikast Treni (Bullet Train) galasında görülen Brad Pitt, emeklilikle ilgili sorular sorulmasına şaşkınlığını gizleyemedi.

Filmin daha evvelki bir prömiyerinde etek giyerek dikkat çeken ünlü oyuncu, bu sefer da hem kameralara verdiği birbirinden eğlenceli pozlar hem de emeklilik açıklamalarıyla dikkat çekti.

Bir yandan eski eşi Angelina Jolie devam eden davayla sık sık gündeme gelen Brad Pitt bir yandan da mesleğinde başarılı projelerle ilerlemeye devam ediyor.

Ancak tekrar de emeklilik sorularıyla muhabirlerin maksadında oldu. 58 yaşındaki oyuncu, son sinemasının galasında yaklaşan emekliliği sorulduğunda şaşırmış görünüyor.

Pitt, “Sadece ‘orta yaşımı geçtim. Hiçbir vakit beş yıllık plan yapan bir adam olmadım. Ben yalnızca, o gün için ne yanlışsız geliyorsa onu yapıyorum. Hâlâ o denli çalışıyorum” dedi.

Kotaro Isaka’nın tıpkı isimli kitabından uyarlanan Suikast Treni sinemasını David Leitch yönetti. Aaron Taylor-Johnson, Joey King, Brian Tyree Henry, Andrew Koji, Hiroyuki Sanada, Michael Shannon, Benito A Martínez Ocasio, Masi Oka, Logan Lerman, Karen Fukuhara, Sandra Bullock ve Zazie Beetz oyuncu takımında yer alıyor.

Filmin, 5 Ağustos Cuma günü sinemalarda vizyona girmesi bekleniyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.