Düğünde rezalet: Gelinin sadakatsizliğini seks kasetiyle davetlilere izletti

Posted by

2019 yılında çekilen manzaralar toplumsal medyada paylaşım rekoru kırdı… Gerçekleşen bir düğünde müstakbel eşinin kendisini aldattığını öğrenen adam, bayanın cinsel ilgiye girdiği sırada çekilmiş “aldatma görüntülerini” yüzlerce davetliye izletti. Düğün salonu karıştı.

Sosyal medya, yıllar evvel çekilen bir manzara ve kendisini aldatan sevgilisinden düğün salonunda intikam alan damadın yaptıklarını konuşuyor…

Olay 2019 yılında Çin’de gerçekleştikten yıllar sonra TikTok’ta tekrar paylaşılma rekoru kırdı. Çin’de gerçekleşen düğünde gelin ve damat düğün salonunda davetlileri sahneye çıkarak selamlarken görülüyor. Daha sonra nikah memurunu bekleyen gelin gerideki dev barkovizyonda beliren imajlarla hayatının şokunu yaşadı.

Normalde çiftin gençlik fotoğraflarının olması gereken dev ekranda gelinin diğer bir erkekle çekilmiş çıplak görüntüsü yayınlandı. Bu manzaraların çıkmasıyla birlikte gelin ile damat herkesin önünde hengame ederken, olayın art planı ise daha sonra ortaya çıktı.

BABA OLMAYA HAZIRLANAN ENİŞTESİYLE ALDATMIŞ

Gelinin yatakta cinsel alakaya girdiği adamın damadın eniştesi olduğu öğrenildi. Kız kardeşi gebe olduğu sırada sevgilisiyle eniştesinin alakaya girdiğini öğrenen adamın aldığı intikam toplumsal medyada paylaşım rekoru kırdı.

Neye uğradığını şaşıran bayan elindeki çiçek buketini adama fırlatırken intikam alan damat ise, “Bunu bilmediğimi mi sanıyordun” diye davetlilerin önünde bağırırken duyuluyor.

Facebook, Instagram ve Snapchat üzere toplumsal medya platformlarının rakibi olan ve son periyotta bilhassa gençler tarafından ağır kullanılan TikTok’ta paylaşılan manzaralar hem paylaşılma rekoru kırdı hem de imajlara bildiri yağdı.

İZLENME REKORU KIRDI

6 milyondan fazla izlenen görüntüye binlerce de yorum geldi. Birçok kullanıcı gelini eleştirirken, damadın intikam almasından da övgüyle bahsetti. Bir kullanıcı, “En âlâ intikam ailesinin ve arkadaşlarının önünde alınandır” yorumunu yaparken bir öteki kullanıcı ise, “Ben olsam ben de birebirini yapardım” dedi.

Bir öbür kullanıcı ise görüntünün paylaşılmasından evvel adamın sakince durmasına dikkat çekti.

Çiftin olayın yaşanmasından evvel iki yıldır birlikte olduğu ve 6 aylık nişanlı olduklarını lisana getirdi. Asia One isimli medya kuruluşu ise gelinin argümanlarına yer verdi. Argümana nazaran genç bayan, nişanlısından şiddet gördüğü için aldattığını öne sürdü.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.