Elon Musk ve 2 Dev İsimden Bitcoin ve Altcoin Tahminleri! 

Posted by

24 Mayıs öğleden sonra Ark Invest kanalında Elon Musk, Cathie Wood ve Jack Dorsey arasındaki canlı sohbet sırasında, patronlara şu soru soruldu: Bitcoin için umutları var mı ve kriptonun geleceği konusunda ne düşünüyorlar?

Elon Musk: Kripto, parayı özünde daha verimli hale getirebilir

Cevaplar değişiyordu, ancak hepsi bir şey üzerinde hemfikirdi: kripto para birimleri geleceğimizde önemli bir rol oynamalı ve oynayacak, ayrıca önemli projelerin her biri, sıradan insanlara hayatları üzerinde daha fazla güç vermek için kriptonun birincil misyonunu yerine getirmesine yardımcı olacak.

Tesla’nın kurucusu, kripto para birimlerinin parayı özünde daha verimli hale getirmesini umduğunu, böylece ‘hata’ olarak adlandırdığı hükümet müdahalesinin daha az olacağını umduğunu söyledi. Milyardere göre, kripto para birimleri insanlara fayda sağlayacak ve onları güçlendirecek, bireylerin hükümet üzerindeki gücünü artıracak.

Kriptokoin.com haberlerinde adı Dogecoin ile sık sık anılan Elon Musk ayrıca, hükümetin sadece büyük bir şirket olduğunu belirtti, bu yüzden insanların şirketlerden nefret etmesi ve devlet gücünü övmesi onun görüşüne göre garip. Tesla ve SpaceX’in kurucusu, şirketleri sevmeyen herkesin hükümetten de nefret etmesi gerektiğine inanıyor.

Cathie Wood: Daha fazla şirket kripto dünyasına dahil olmalı

Hedge fonu Ark Invest başkanı Cathie Wood, kripto para birimleri yalnızca dünyanın herhangi bir yerinde iş yapma fırsatları sağlamakla kalmayıp aynı zamanda kullanıcıların ciddi enflasyon riskine ve karşı taraf riskine karşı korunmalarına izin verdiği için daha fazla şirketin kripto dünyasına dahil olması gerektiğini söyledi.

Cathie Wood, birçok yükselen piyasanın önemli enflasyondan muzdarip olduğunu, satın alma gücünü koruma sorunuyla karşı karşıya olduklarını ve kriptonun deflasyon fikrini uygulamanın tek yolu olduğunu kaydetti.

Ünlü yatırım yöneticisi ayrıca gelecekte kripto ve yapay zeka arasında kripto para birimlerinin ağ oluşturma etkisini artıracak ve dünyayı hayal bile edemeyeceğimiz şekillerde değiştirecek derin bir yakınlaşma olacağına dair umudunu dile getirdi.

Jack Dorsey: Kripto, dünya barışının tesisine katkıda bulunacak

Twitter kurucusu ve Square CEO’su Jack Dorsey, Square’in kripto para birimlerini depolamak ve işlemek için gözetimsiz ve basit çözümler yaratma planlarını açıklayarak, kriptonun yükselişinde ademi merkeziyetçiliğin destekleyicisi olarak rolünü dile getirdi. Mevcut para politikasının yıkıcı olduğunu ve gücü en güçlülerin elinde toplamayı amaçladığını da kaydetti.

Girişimciye göre kripto, mevcut sistemi kökten değiştirecek, bireylere daha fazla güç verecek ve sonuç olarak dünyada barışın tesisine katkıda bulunacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.