iPhone 14’ün Yeni Ekran Özelliği Ortaya Çıktı [VİDEO]

Posted by

Apple’ın iPhone 14’ü tanıtacağı gün iyice yaklaşırken telefona dair birçok gelmeye devam ediyor. Şu ana kadar çıkan bilgiler gerçek ise yeni telefonlar hakkında bayağı bir şey öğrendiğimizi söyleyebiliriz.

Yeni sızdırılan bir iPhone 14 videosuyla daha fazlasını da öğrenmiş olduk. Tomm Boi isimli bir kullanıcının Twitter’da paylaşmasıyla ortaya çıkan videoda iPhone 14 Pro’nun  ekranında, daha önceki iPhone’larda görülmemiş bir özellik ortaya çıktı.

iPhone 14 Pro’nun çentiği ayarlanabilecek

(Tweet’i göremiyorsanız tıklayın.)

Muhtemelen ilk olarak Çin mikroblog sitesi Weibo’da paylaşılan, ardından Tommy Boi isimli Twitter kullanıcısının paylaştığı videoda açıkça iPhone 14’ün çentiğinin isteğe göre ayarlanabilindiği görülüyor.

Dilerseniz kamera ve ahize çentiğini ayırabiliyor, yok eğer simetri hastasıyım ben diyorsanız bu iki çentiği ayarlardan birleştirebiliyorsunuz. Aslına bakarsanız bu tasarım iki gün önce ortaya çıkmıştı ancak canlı halini hiç görmemiştik.

Siz iPhone 14’ün delikli ekran özelliği ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Apple’ın yeni telefonları ile ilgili şu ana kadar çıkan bilgiler için:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.