MasterChef Mehmet Yalçınkaya’nın Bileti Kesildi Mi? Yalçınkaya Yerine Gelen İsmi Duyunca Bakın Ne Yaptı

Türkiye’de en çok izlenen yemek müsabakalarından biri olan MasterChef Türkiye’nin yeni dönemi merakla beklenirken, programa dair detaylarda verilmeye başlandı. Yeni döneme yeni heyetlerle gireceği argüman edilen programda Mehmet Yalçınkaya’nın artık olmayacağı belirtildi. Hakkında çıkan haberlere sessiz kalan Yalçınkaya, yerine gelecek ismi öğrenince herkesi şoke eden bir atakta bulundu. Toplumsal medya üzerinden takipçisine yanıt veren Yalçınkaya’nın bu atağı çok konuşulacak.

MASTERCHEF YENİ DÖNEME GİRMDEN KRİZ PATLAK VERDİ

MasterChef Türkiye’nin yeni dönemine az bir müddet kalmışken, ortaya atılan heyet krizi de büyümeye başladı. Argümanlara nazaran programdan ayrılacak olan Mehmet Yalçınkaya’nın yerine başa bir isim düşünülüyor. Yeni dönemi başlamadan heyet krizi patlak verirken, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya üçlüsünden oluşan heyette ayrılık argümanları gündeme geldi. Argümanlara nazaran yeni dönemde Mehmet Şef’in yer almayacağı belirtilirken, yerine gelmesi düşünülen kimi isimler de öne sürüldü. Bu isimlerden birinin Arda Türkmen olduğu tez edildi.

MASTERCHEF YALÇIN KAYA SON NOKTAYI KOYDU

Mehmet Yalçınkaya’nın yeni dönemde olup olmayacağı merak konusu olurken, Yalçınkaya’dan birinci atılım geldi. Toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşıma “Yorulduk be demi? Ne diyorsunuz?” açıklaması palavra Yalçınkaya’nın fotoğrafının altına gideceği tarafında yorumlar ve sorular gelmeye başladı. Bir takipçisinin “Maalesef ayrıldı. Yerine Arda Türkmen geldi” yorumundan sonra MasteChef Yalçınkaya’dan çabucak birinci atak geldi. Yalçınkaya, takipçisinin bu yorumuna karşılık “Devam” yanıtı verdi. Bu açıklamadan sonra gidip gitmeyeceği merak edilen Mehmet Yalçınkaya, yeni dönemde da olacağının sinyalini verdi. Son noktayı koyan Yalçınkaya, bu argümanların da kapanmasına neden oldu.

İşte MasterChef Mehmet Yalçınkaya’nın o yorumu…

6 yıla yakındır TV8 ekranlarında olan Şef Mehmet Yalçınkaya, görünen o ki bir müddet daha TV8 ekranlarında sevenleriyle olacak.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.