Spor Salonu Olmadan Meskende Süratli Kilo Vermek İçin Günde Yalnızca 15 Dakika Bu Usulü Deneyin!

Posted by

Diyetlerde spor faaliyetlerine büyük değer verilmektedir. Birtakım durumlarda, etkin olarak spor yapmak, çok katı bir diyetten daha büyük bir tesire sahip olabilir. Bu nedenle, bizim için özel olarak oluşturulmuş günlük bir idmanı yapılandırmak fark yaratabilir. Ayrıyeten yalnızca koşma yahut tempolu yürüyüş üzere kardiyo aktivitelerine güvenmenin istenilen sonuçlara yol açmayabileceği gösterilmiştir.

BU SİSTEM SAYESİNDE FAZLA KİLOLARINIZDA KOLAYLIKLA KURTULUN!

Aslında, kardiyo antrenmanları ve kas tonlama ortasındaki 15 dakikalık aktivite, spor salonu olmadan süratli bir formda kilo vermek için kafidir. Tartıların kullanımını, birtakım sıçramaları ve hareket halindeki kasların uyarılmasını ağır bir yağ yakma aksiyonu ile birleştiren bir devre. Kombinasyon halinde, idman öncesi ve sonrası beslenmeye her vakit dikkat etmeniz önerilir. Gerekirse, bir uzmana danışmak en güzelidir.

SPOR SALONU OLMADAN KONUTTA SÜRATLİ KİLO VERMEK İÇİN BU ANTRENMANLAR KÂFİ OLACAKTIR

Süratli bir halde kilo vermenin en uygun yolu, düşük kalorili bir diyetle vakit içinde daima fizikî aktiviteyi birleştirmek olduğu gün yüzüne çıkmıştır. İdman, kalori kaybetmemize ek olarak, yağların kaybedilen bölgeleri kaslarla doldurduğu için değerlidir. Bu formda sarkık ve zayıf tonlu bir cilde sahip olmaktan kaçınacağız. Ayrıyeten aktivitenizin yoğunluğuna bağlı olarak gün boyunca kalori kaybetmeye devam edebilirsiniz.

Bu süreci hızlandırmamıza başkalarından daha fazla müsaade veren antrenmanlar var. 15 dakikalık günlük devremizde, değiştirmeye karar verebileceğimiz kimilerine katılacağız. Ayrıyeten her bir idmanı kaç tekrar yapacağımıza da hazırlığımıza ve fiziğimize nazaran karar vereceğiz.

KONUTTA BASİTÇE YAPABİLECEĞİNİZ O ANTRENMANLAR

Küçük bir devrede birleştireceğimiz birinci iki idman, her bacağın squat ve dönüşümlü atılımıdır. Bu idman, omuzların ardında taşınacak bir sopa ile birleştirildiğinde tüm kasları çalıştırır ve kalp atış suratını yüksek fiyat. Bilim, yük kullanmanın kilo kaybını %40 oranında artırdığını bulmuştur. Bu öge kilo vermek için gereklidir, aslında idmana devam etmek için önerilen bir idman ip atlama yahut atlama krikosudur.

Her ikisi de nefesi uyarır, fakat çeşitli kas kümelerini harekete geçirir ve uyumu geliştirir. Son olarak, kendimizi her vakit tıbbi yahut olağan olabilen topla çeşitli abs setlerine adayalım. Daha âlâ bir sonuç almak ve birkaç hafta sonra düz bir karına sahip olmak için olağan, yan yahut karşıt squat yapıyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.