TEM’de kaza! İstanbul istikameti trafiğe kapandı

Posted by

Kocaeli’de 20 ton sac taşıyan Romanya plakalı TIR, yol kenarındaki bariyerlere çarpıp kaza yaptı. TEM Otoyolu’nun İstanbul istikameti bir buçuk saat trafiğe kapandı.

Kaza, Kocaeli TEM Otoyolu İzmit geçişi İstanbul istikameti Bekirdere Viyadüğü yakınlarında meydana geldi.

Edinilen bilgiye nazaran, C.K. yönetimindeki HD 62 FAV Romanya plakalı TIR, şoförün yol kenarındaki bariyerlere çarpmasıyla kaza yaptı. Yola savrulan TIR, tüm şeritlerden geçişleri engelleyecek halde durabildi.

SÜRÜCÜLER MAHSUR KALDI

Ayrıca tırın 20 ton sac taşıdığı öğrenildi. Kaza, 112 Acil Davet Merkezi’ne bildirildi. Olay yerine sıhhat ve polis grupları sevk edildi. Yaralanan kimsenin olmadığı öğrenildi. Kazadan ötürü yol kapandı, şoförler uzun mühlet mahsur kaldı.

YOL TRAFİĞE KAPANDI

Yol, tam bir buçuk saat sonra tırın çekilmesiyle açıldı. Öte yandan kazadan ötürü bir buçuk saat beklemek zorunda kalan vatandaşlar ile Rus bir motosikletçinin samimi diyaloglar kurması kameralara yansıdı.

Kazayı ve Rus motosikletçiyle olan diyaloglarını anlatan Muharrem Fidan, “Bir buçuk saattir yoldayız. Otogardan çıktık bu mevkiye geldiğimizde ani bir frenle irkildik. Sonra tırın refüje girmiş olduğunu gördük. Başı yola yanlışsız dönünce orada kaldı. Hareket ettirilemedi, bir buçuk saattir yoldayız. Motosikletçi ağabeyimiz de Rusya’dan gelmiş ve burada yolda kalmış. Arkadaş olduk, Rusya’ya davet etti bizi” diye konuştu. İHA

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.