Warner Bros daha fazla Harry Potter içeriği istiyor

Posted by

Yeni Warner Bros CEO’su, JK Rowling ile daha fazla Harry Potter içeriği oluşturması için görüşecek.

Warner Bros.’un yeni CEO’su David Zaslav’ın, sevilen seriyi tartışmak için Harry Potter yaratıcısı JK Rowling ile görüşmeyi planladığı bildiriliyor. Sekiz sinemalık serinin son kısmının yayınlanmasından bu yana Harry Potter Evreni’nde pek çok oldu. Rowling, Harry Potter serisinin uzantısı Fantastik Canavarlar ile çalışmalarına devam etse de yaptığı açıklamalarla iptal kültürünün maksadında kalarak hem hayranlar hem de serinin oyuncuları tarafından dışlanmıştı.

Lakin Warner Bros.’un yeni atanan CEO’su David Zaslav’anın Harry Potter için planları var. The Wall Street Journal’ın haberine nazaran; Zaslav, HBO Max için yeni “Harry Potter” içerikleri yapmak istiyor.

Fakat Rowling’in Harry Potter ile ilgili bir TV dizisi yapmak için efor harcamak yerine bu enerjiyi yeni bir kitap yazmaya harcayabileceği de düşünülüyor. Harry’nin kıssasını anlatmaya devam etmek istemeyen biri için Rowling, şimdiye kadar büyücülük dünyasına farklı noktalardan keşfetmeyi tercih etti. Lakin Rowling, son vakitlerde transfobik telaffuzları yüzünden meseleler yaşarken tekrar kitap yazmayı tercih edebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.