Yunus Akgün’e Avrupa’dan teklif var!

Posted by

Lille Kulübü, Galatasaray’ın bir genç yıldızı için daha devreye girdi… Sarı kırmızılı kulübün altyapısından yetişen Mustafa Kapı’yı iki yıl evvel takımına katan Fransız takımı bu kez Yunus Akgün’ü gözüne kestirdi. Lille’in, Adana Demirspor’da sergilediği performansla tüm dikkatleri üzerine çeken Yunus Akgün’e talip olduğu ortaya çıktı.

9 GOL, 17 ASiSTLE PARLADI

Bilindiği üzere 21 yaşındaki futbolcu bu dönem Adana Demirspor forması ile 9 defa fileleri havalandırıp 17 asist yaparak tam 26 gollü katkı sağlamıştı. Lille Kulübü’nün uzun müddettir Yunus Akgün’ü takip ettiği ve Fransız grubunun menajerleri ile temasa geçtiği tabir edildi.

Lille’in, Yunus için 6 milyon Euro üzere bir bonservis sayısını gözden çıkardığı öğrenilse de Galatasaray’ın bu transfere onay vermesi beklenmiyor. Bilhassa teknik yönetici Okan Buruk, idareyle yaptığı toplantıda şampiyonluk gayesine ulaşılması ismine Kerem ile Yunus’un kilit rol oynayacağını lisana getirip iki futbolcudan üst seviye katkı alacağına inandığını söylemişti.

BURUK GÖNDERMEK iSTEMiYOR

Buruk “Astronomik bir teklif gelmediği sürece hem Kerem hem de Yunus’un kalmasını istiyorum” derken, idarenin de Lille’in teklifine ve teşebbüslerine olumsuz cevap vermesi bekleniyor. (Hürriyet)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.